Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Wieczór z podróżnikiem z okazji Tygodnia Ziemi

Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego zorganizował wykłady, na których Nasi wychowankowie byli słuchaczami. Wykład był prowadzony przez studentkę Uniwersytetu Szczecińskiego, która zwiedziła niezwykłe miejsce na  świecie –Japonię.

I Międzyinternacki Turniej w Piłkę Ręczną o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych

25 kwietnia zorganizowaliśmy turniej w piłkę ręczną, do którego zaprosiliśmy reprezentacje ze Szczecina. Na nasz akces odpowiedziały trzy drużyny, które w poniedziałek stawiły się chętne do wspólnej zabawy i gotowe do „walki” na boisku. Zaszczyciły nas swoją obecnością wychowankowie i wychowawcy Internatu Zespołu Szkół Elektryczno – Elektronicznych, Bursy Integracyjnej oraz Internatu Centrum Edukacji Ogrodniczej.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy – zobaczcie jak żegnaliśmy „naszych” maturzystów

We wtorek 19 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy naszych mieszkańców, którzy po 4 latach niedługo opuszczą internackie mury. Podczas uroczystości było zabawnie, śmiesznie, ale i wzruszająco. Zobaczcie koniecznie galerię z tego wydarzenia.

Karaoke- z wizytą w Internacie ZSO Nr4

Wychowankowie naszego internatu brali udział w muzycznych zmaganiach- czyli konkursie karaoke, na który byliśmy zaproszeni gościnnie…

Test wiedzy o zdrowiu na podsumowanie całego Tygodnia

Czwartek był dniem, w którym postanowiliśmy podsumować cały Tydzień Zdrowia. Zaprosiliśmy mieszkańców internatu do wypełnienia krótkiego testu sprawdzającego ich wiedzę na temat zdrowia, zdrowego żywienia, ogólnie wszystkiego tego co składa się na zdrowy styl życia. Trzy najlepsze osoby zostaną w poniedziałek nagrodzone „zdrowymi” nagrodami.

Środowa odsłona Tygodnia Zdrowia – kino w internacie

Każdy wie, że śmiech to zdrowie ;) idąc więc tym tropem Młodzieżowa Rada Internatu zorganizowała w środowy wieczór seans komediowy. Oglądaliśmy dobrą polską komedię zajadając się trochę niezdrowym, ale jak smacznym popcornem. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.